2 Aralık 2022 Cuma 08:30:19

CHP Gebze, tüm mahallelerde

CHP Gebze, tüm mahallelere gidiyor.


CHP Gebze, tüm mahallelerde
240 Görüntüleme

Mahalle ziyaretlerini sürdüren CHP Gebze bu defa İnönü ve Gaziler Mahallesi’ne konuk olarak seçim çalışması ve mahalle ziyareti gerçekleştirdi. Mahallelilerle bir araya gelen CHP heyeti, sorunları tespit ederek çözümü noktasında harekete geçmek için kolları sıvarken gerçekleşen mahalleliler tarafından büyük ilgi gördü.

 

Geçen hafta başlattığı mahalle çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Gebze’nin bu defaki durağı Gebze İnönü ve Gaziler Mahallesi oldu. Gökhan Orhan başkanlığında mahallelere giden partililer, burada erken seçim çalışması gerçekleştirdi. Meclis üyelerinin de katıldığı program güzel görüntülere sahne olurken büyük ilgi gördü. CHP Gebzeliler, mahallenin temel sıkıntılarını ve çözüm noktaları konusunda görüş alışverişi gerçekleştirdiler.

 

GÖKHAN ORHAN; SÖZ VERDİĞİMİZ

GİBİ Bir açıklama yapan CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, “İktidara adım adım yürüdüğümüz bu zamanda, söz verdiğimiz gibi "çalmadık kapı, girilmedik sokak, sıkmadık el" bırakmayacağız. Bu akşamki ziyaretimiz İnönü ve Gaziler Mahallesin'deydik Mahallesindeydi. Çok keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Birim başkanımız Sn. Murat Akçay, Hüseyin Aşcı ve yönetimlerine kıymetli vakitlerini ayırarak bizleri dinlemeye gelen partililerimize, mahalle sakinlerine çok teşekkür ederiz. Her geçen gün daha da büyüyen, güçlenen bir Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak yaşadığınız kente hizmeti, sorunlarına çözüm üretmeyi ilke edindik, görev bildik” şeklinde konuştu.

Yorumlar:

Yorup Yap


Şunlar da hoşunuza gidebilir