2 Aralık 2022 Cuma 10:50:21

Nail Çiler, Vekil Yaman ve başkan Kaya'yı ağırladı

Nail Çiler, Vekil Yaman ve başkan Kaya'yı ağırladı.


Nail Çiler, Vekil Yaman ve başkan Kaya'yı ağırladı
374 Görüntüleme

Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, il yöneticisi Fatih İşlek, Kadın Kolları Başkanı Şenay Önder, Gençlik Kolları Başkanı Enes Altuntaş, ilçe yönetim ve meclis üyeleri ile Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler’e konuk oldu.

Başkan Çiler ile bir araya gelen Vekil Yaman Ve Başkan  Kaya keyifli bir sohbete imza atarken Gebze başta olmak üzere Kocaeli bölgesini konuştu.

Başkan Çiler ziyaretten ötürü memnun olduğunu kaydederken “Adalet ve Kalkınma Partisi Kocaeli Milletvekilimiz Cemil Yaman, Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya ve beraberindeki yönetim ekibinin Odamızı ziyaretinde; bölgemizin gelişen sanayi potansiyeli ve Odamızın vizyon projeleri ile ilgili görüşme gerçekleştirdik.Değerli vekillerimizin ve yöneticilerimizin ayaklarına sağlık, şahsım ve kurumun adına çok memnunum, kendileriyle bir araya gelmekten dolayı mutluyum” ifadesini kullandı.

Başkan Çiler ile bir araya gelen Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Ak Parti Gebze İlçe Başkanı Recep Kaya, Meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri Gebze ve Kocaeli hakkında fikir ve görüş alışverişinde bulunarak eksikler, yapılması gerekenler ve yapılacaklar konusunu masaya yatırdılar. Oldukça güzel ve verimli geçen ziyaret sonrasında ise günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar:

Yorup Yap


Şunlar da hoşunuza gidebilir